Jaunumi No norde

RENAULT SYMBIOZ – JAUNA ĒRA “AUTOMOBIĻU DZĪVOŠANAI” SAIMĒ

Symbioz pievienojas “automobiļu dzīvei” – gandrīz 60 gadus pēc tam, kad iznāca Renault 16 moderno, plašo un funkcionālo uzbūvi, un 40 gadus pēc revolucionārā Espace– pielāgojamā automobiļa, kurš ir vien 4,25 m garš, tomēr spēj pārvadāt septiņus cilvēkus.

Lasīt

Nissan iepazīstina ar jauno Qashqai

Lai arī kopš trešās paaudzes Nissan Qashqai laišanas klajā ir pagājuši tikai trīs ar pusi gadi, Eiropā ir pārdoti jau vairāk nekā 350 000 trešās paaudzes Qashqai. Lai tas turpinātu savu segmenta etalona statusu, šim automobiļa modelim ir veikta visaptveroša estētiskā atsvaidzināšana, kā arī ieviesti būtiski tehnoloģiskie atjauninājumi.

Lasīt

Izstādē "Auto 2024" Latvijas pirmizrādi piedzīvos Eiropas Gada auto 2024 Renault Scenic E-Tech electric

Var teikt, ka pilnīgi jaunais elektroauto Latvijā ieradīsies taisnā ceļā no ikgadējā konkursa Eiropas Gada auto laureātu svinīgās apbalvošanas ceremonijas, kas notika 26. februārī Ženēvas autošova laikā. Todien kļuva zināms, ka 59 profesionālu autonozares žurnālistu žūrija, kas pārstāv 22 Eiropas valstis, par prestižajam titulam piemērotāko automobili šogad izvēlējusies Renault Scenic E-Tech electric. Finālā tas pārspēja BMW 5.sēriju un Peugeot E-3008/3008, kas attiecīgi ierindojās otrajā un trešajā vietā, kā arī BYD Seal, Kia EV9, Toyota C-HR un Volvo EX30.

Lasīt

Jaunais Dacia Spring – Latvijā šā elektriskā auto cena ir sākot no tikai 18 990 eiro

Kopš izlaišanas 2021. gadā Eiropā jau pārdoti vairāk nekā 140 000 Spring modeļu. 2023. gadā pārdošanas apjoms visā pasaulē sasniedza rekordaugstu līmeni – 61 803 automobiļus, kas ir par 26,4 % vairāk nekā 2022. gadā. Trešais populārākais elektroautomobilis mazumtirdzniecībā Eiropā – Spring palīdz padarīt elektromobilitāti pieejamāku visiem.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT CAPTUR – B SEGMENTA AUTOMOBILIS DZĪVOŠANAI

Captur ir B segmenta “automobilis dzīvošanai”. Tas ir daudzpusīgs, un tam piemīt daudz talantu – vienlaikus kompakts no ārpuses (4,23 m) un plašs iekšpusē, modulārs, lai pielāgotos klientu vajadzībām gan mājās, gan pilsētā, gan brīvā dabā. Klientiem patīk augstā vadītāja sēdvieta, kas ļauj ērti iekāpt automobilī un labi pārskatīt ceļu. Visas šīs īpašības izskaidro šī automobiļa panākumus – kopš tā izlaišanas pirms desmit gadiem pārdoti vairāk nekā divi miljoni automobiļu 90 valstīs visā pasaulē.

Lasīt

Jaunais Dacia Duster no 17 690 eiro

“NĀKAMAIS DUSTER LĪMENIS” – jaunais Duster ir turpinājums stāstam, ko ir aizsācis modelim, kas nu ir kļuvis par augstāko tirgus standartu savā klasē, kā arī īstu Dacia zīmola un tā vērtību iemiesojumu – šis izturīgais apvidus stilā ieturētais auto piedāvā to, kas patiešām nepieciešams, stilīgs un eco-smart jeb videi draudzīgs. 2010. gadā iznākušais klajā un 2017. gadā pirmo reizi atjaunotais Duster tiek uzskatīts par modeli, kas lauž līdzšinējos standartus SUV tirgū.

Lasīt

RENAULT 5 E-TECH ELECTRIC: POPKULTŪRAS IKONA

Fenomenāls auto – avangardisks, daudzpusīgs un ekonomisks – Renault 5 savā laikā spēja atbalstīt miljoniem ģimeņu, pārvarot sava laika izaicinājumus: naftas krīzi, lietošanas veidu izmaiņas vai pat otrās automašīnas ienākšanu foajē. . Uzticoties šim savvaļas modernitātes mantojumam, Renault 5 E-Tech electric drosmīgi reaģē uz sava laika sabiedrības un vides izaicinājumiem – prātīgumu, ilgtspējību, samazinātu oglekļa emisiju.

Lasīt

Renault Scenic E-Tech Electric Eiropas žūrija piešķīrusi Gada auto 2024

Scenic E-Tech electric saņēma Eiropas žūrijas balvu kā Gada auto 2024. Tas ir septītais Renault automobilis, kas atzīts par "Gada auto".

Lasīt

Modificēts X-Trail, kas izstādīts, lai mudinātu cilvēkus braukt atbildīgi

Nissan šoziem ienes Eiropas slēpošanas trasēs savas unikālās e-4ORCE tehnoloģijas pilnpiedziņas priekšrocības, izveidojot X-Trail e-4ORCE, kas ir plaši pārveidots kalnu glābšanas vajadzībām.

Lasīt

Cik izdevīgi ikdienā ir pārvietoties ar "Dacia" mašīnu, kas aprīkota ar ECO-G gāzes iekārtu?

Kopš paaugstinājušās degvielas cenas, daudzi auto īpašnieki ir sūkstījušies par to uzturēšanas izmaksām. Tiesa, "Dacia" ir nākusi klajā ar risinājumu šai problēmai – dzinēji ar rūpnīcā uzstādītu ECO-G iekārtu.

Lasīt

DACIA PREZENTĒ 3. PAAUDZES DUSTER!

Lasīt

JAUNAIS MASTER (DCI, ELECTRIC, H2)

Lasīt

Nissan ARIYA tagad ir kļuvusi vēl pieejamāka un pieejama par pievilcīgāku cenu

"Ar prieku un gandarījumu paziņojam, ka esam uzlabojuši Nissan ARIYA pieejamību, tajā pašā laikā rodot iespēju samazināt ARIYA cenas atbilstoši sākotnējām tirgū laišanas klajā cenām, lai vēl vairāk cilvēku, kas vēlas iegādāties 100% elektrisku auto, varētu iegādāties šo jauno un atzīto ģimenes krosoveru."

Lasīt

Nissan pirms Japānas Mobilitātes izstādes prezentē pilnīgi elektrisko Nissan Hyper Urban konceptautomobili

Tuvojoties Japānas Mobilitātes izstādei, kas norisināsies šī mēneša beigās Tokijā, Nissan plāno prezentēt vairākus aizraujošus pilnīgi elektriskus konceptautomobiļus, no kuriem pirmais ir digitāli prezentētais konceptautomobilis ar nosaukumu Nissan Hyper Urban.

Lasīt

ASTOŅI MILJONI KLIENTU KOPŠ 2004. GADA – DACIA VEIKSMES STĀSTS TURPINĀS

8 miljoni. Simbolisks pavērsiens, kas atspoguļo neticamu sasniegumu un milzīga lepnuma avotu. 2023. gadā Dacia pārdeva savu 8 miljono automašīnu.

Lasīt

“Norde” atbalsta Latvijas Goda ģimenes!

"Norde" pārstāvētais zīmols "Dacia" atbalsta Latvijas Goda ģimenes!

Lasīt

RENAULT E-TECH TOUR 2023: JAUNĀKO HIBRĪDA UN ELEKTRISKO MODEĻU PREZENTĀCIJA

Renault uzsāk "Renault E-Tech Tour 2023" pasākumu sēriju 6 lielākajās Baltijas valstu pilsētās. No 21. līdz 23. septembrim tā viesosies Latvijā. Pasākuma apmeklētājiem būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par Renault 100 % elektriskajiem un hibrīdmodeļiem, kā arī izbaudīt vislielāko braukšanas prieku.

Lasīt

RENAULT ATKLĀJ GRAND KANGOO IAA MOBILITY IZSTĀDĒ MINHENĒ

Trešajā Kangoo paaudzē, kas iznākusi 2021. gadā, tagad iekļauta versija ar septiņiem pamatīgiem, atsevišķiem, pārveidojamiem sēdekļiem. Šim jaunajam modelim ir līdz šim lielākais pasažieru salons un kravas zona, kas piemērota gan profesionāļiem, gan privātiem klientiem. Renault Grand Kangoo klāstā būs gan versija ar iekšdedzes dzinēju, gan elektriskā versija ar 265 km sniedzamību. Šis automobilis tiks atklāts pasaulei šī gada 5. septembrī IAA Mobility izstādē Minhenē.

Lasīt

Ielūdzam uz "Norde Ģimenes diena 2023"!

Ielūdzam mazus un lielus uz mūsu ikgadējo tradīciju - Norde ģimenes dienu!

Lasīt

NORDE ĢIMENES DIENA 2023

Ielūdzam mazus un lielus uz mūsu ikgadējo tradīciju - Norde ģimenes dienu!

Lasīt

JAUNAIS RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC

Jaunais Scenic E-Tech electric ir projektēts ģimenēm un viņu vajadzībai pārvietoties brīvi un droši. Tas plūstoši iekļaujas Renaulution stratēģiskajā plānā – tas ir elektrisks, moderns, pilns noderīgu un intuitīvu tehnoloģiju, turklāt izstrādāts ilgtspējīgākā veidā. Šis ir pirmais sērijveida automobilis, kurā koncentrēti īstenots Renault Group mērķis kļūt par nākamās paaudzes automobiļu ražotāju, kas iestājas par godīgu pārtapšanu. Tas iemieso Grupas jauno ilgtspējas stratēģiju un šīs stratēģijas trīs pamatprincipus: vide, drošums un iekļaušana.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT CLIO – STANDARTA APRĪKOJUMS DAUDZPUSĪGAJOS PILSĒTAS AUTOMOBIĻOS AICINA BAUDĪT JAUNU STILU

Clio visos laikos bijuši izcili panākumi. Tas ir visu laiku pārdotākais automobilis Francijā – visā pasaulē pārdoti 16 miljoni eksemplāru. Tagad jaunais Clio ieved jaunā ērā ar novatorisku stilu un vēl modrāku priekšdaļas izteiksmi. E-Tech Full Hybrid piedziņa zem motora pārsega nodrošina patīkamu braukšanu un vienlaikus ir ļoti ekonomiska – tai ir 145 ZS jauda, un tā rada 93 gramus CO2 izmešu vienā km. Šī efektīvā tehnoloģija ir klāt, lai veicinātu mūsu klientu enerģētisko pāreju daudzās valstīs.

Lasīt

AUGSTAS VEIKTSPĒJAS "MADE IN FRANCE" VILCES AKUMULATORI ALPINE AUTOMOBIĻIEM

Pirms diviem gadiem Renault Group iegādājās 20 % daļu franču jaunuzņēmumā Verkor, kas specializējas akumulatoru elementu ražošanā. Grupas mērķis ir izstrādāt augstas veiktspējas, zemas emisijas vilces akumulatorus un uzbūvēt Odegfransas reģionā akumulatoru gigarūpnīcu, kura tiks nodota ekspluatācijā 2025. gadā.

Lasīt

RENAULT PAPLAŠINA “OPENR LINK” MULTIVIDES SISTĒMĀ PIEEJAMO LIETOTŅU KLĀSTU

Renault nepārtraukti cenšas paaugstināt savu automobiļu lietošanas komfortu un paplašina partneruzņēmumu lietotņu katalogu, kas lejupielādējams, izmantojot informācijas un izklaides saskarni ar piekļuvi internetam – OpenR Link. Mobilās lietotnes, kas paredzētas jaunās paaudzes Renault modeļiem ar OpenR Link sistēmu, sniedz iespēju klausīties radio pārraides un raidierakstus tiešraidē vai atskaņošanas režīmā, atvieglo automašīnas novietošanu, piedāvā izklaidi, audio raidījumus un tīmekļa pārlūkprogrammu.

Lasīt

CEĻU SATIKSMES NEGADĪJUMI: KĀ MAZINĀT TO SEKAS?

Jau vairāk nekā 50 gadus Renault Group aktīvi iesaistās satiksmes drošības uzlabošanā. Šo gadu laikā radītas modernākās braukšanas palīgtehnoloģijas un izveidota unikāla sadarbība ar glābšanas dienestiem.

Lasīt

RENAULT GROUP KOPĀ AR TEHNOLOĢIJU NOZARES LĪDERIEM IZSTRĀDĀ PROGRAMMDEFINĒTU AUTOMOBILI

Iedomāsimies, ka braucam ar auto, kuru atjauninām kā mobilo telefonu un kurā jaunus pakalpojumus var lejupielādēt kā mobilās lietotnes. Programmdefinēti automobiļi darbosies tieši pēc šāda principa, un tā ir nākamā automobiļu revolūcija, turklāt vīd jau pie apvāršņa.

Lasīt

DACIA JOGGER - DZĪVOKĻI UZ RITEŅIEM

Dacia Jogger ir vienīgais modelis Dacia klāstā, kuram papildaprīkojumā pieejama Sleep pakotne. Ar to aprīkotā automobilī komfortabli var pārnakšņot divi cilvēki, taču, ja ceļojumā esat devušies plašākā ģimenes lokā vai draugu kompānijā, lieti noderēs Dacia telts. Sleep pakotne ir savietojama ar visām piecvietīgajām un spetiņvietīgajām Dacia Jogger, ne tikai Jogger Extreme versiju un tā ir daļa no InNature piederumu komplekta, kas ceļotājiem ļauj pārlaist nakti, kur vien viņi vēlas.

Lasīt

RENAULT GRUPAS REFACTORY – VIETA, KUR AUTOMOBIĻI AR IEKŠDEDZES DZINĒJU KĻŪST PAR 100 % ELEKTROAUTO

Projekts "Refactory" ir viens no galvenajiem Renault Group ilgtspējīgas attīstības stratēģijas elementiem. Tas darbosies globālā mērogā un ir daļa no dekarbonizācijas kursa, kas Renault Group palīdzēs līdz 2040. gadam kļūt par oglekļa neitrālu uzņēmumu Eiropā.

Lasīt

"Renault Group" un "Geely" paraksta līgumu par vadošā piedziņas tehnoloģiju kopuzņēmuma izveidi

“Renault Group” un “Geely” ir parakstījuši kopuzņēmuma līgumu, paredzot katram uzņēmumam 50 % akciju jaunajā uzņēmumā, kura mērķis ir kļūt par līderi nākamās paaudzes hibrīdo un augstas efektivitātes piedziņas risinājumu jomā, lai apmierinātu turpmāko gadu pieprasījumu visā pasaulē. Jaunajā uzņēmumā ietilps 17 dzinēju rūpnīcas un pieci pētniecības un izstrādes centri trīs kontinentos ar 19 000 darbinieku visaptverošā efektīvā organizācijā, kas stratēģiski strukturēta, lai nodrošinātu piedziņas risinājumus daudziem oriģinālo iekārtu ražotājiem, ar pievilcīgu biznesa modeli jaunu partneru piesaistīšanai.

Lasīt

"DACIA" NOSTIPRINA PARTNERĪBU AR "UTMB®" PASAULES SĒRIJU

Pēc veiksmīgas pirmās sezonas 2022. gadā, šī partnerība turpmākajos trīs gados paplašināsies un padziļināsies – "Dacia" ir kļuvusi par "UTMB®" Pasaules sērijas galveno partneri un "Dacia UTMB® Mont-Blanc" sacensību nosaukuma partneri. "Dacia" joprojām ir ekskluzīvais auto nozares partneris "UTMB®" Pasaules sērijas pasākumos Eiropā.

Lasīt

DACIA 2023. GADA PIRMAJĀ PUSGADĀ: VEIKSMES STĀSTS TURPINĀS AR 24 % PIEAUGUMU

Segmentā, kurā Dacia pārstāvēta visilgāk – automobiļu pārdošana mazumtirdzniecības klientiem, zīmols ar 8,4% tirgus daļu pirmo reizi ieņēmis otro vietu un nostiprinājis savas pozīcijas Eiropas trijniekā.

Lasīt

NO SCENIC VISION LĪDZ JAUNAJAM RENAULT SCENIC E-TECH ELECTRIC

Pirmais sērijveida automobilis, kurā īstenota Renault jaunā ilgtspējas stratēģija. Renaulution otrais C segmenta elektroautomobilis. Jaunais Renault Scénic tiks atklāts 4. septembrī Minhenē 2023 IAA izstādes laikā.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT ARKANA – VĒL VAIRĀK “NOUVELLE VAGUE”, NEKĀ JEBKAD

Jauns izteiksmīgs izskats, kas nostiprinās šo C segmenta Coupe SUV Renault jaunajā klāstā. Jauna augstākā līmeņa Esprit Alpine versija ar sportiski elegantu sajūtu. Pašpārliecināta ieiešana tirgū ar trim apdares versijām un plašāku tehnoloģiju izvēli. E-Tech full hybrid 145 ZS piedziņa sniedz baudījumu pie auto stūres un taupa degvielu.

Lasīt

RENAULT ATGRIEŽAS UZ PODESTA – PIRMAIS ZĪMOLS FRANCIJĀ UN OTRAIS EIROPĀ

Renault zīmola pārdošanas apjoms visā pasaulē pirmajā pusgadā sasniedza 770 807 vienības – par 11 % vairāk nekā 2022. gada pirmajā pusē. Zīmols palielināja pārdošanas apjoma daļu visienesīgākajos kanālos un vērtību veidojošajos segmentos. Eiropā Renault zīmola pārdošanas apjoms pieauga par 21 % līdz 501 985 vienībām. Renault tādējādi kļuva par otro visvairāk pārdoto zīmolu Eiropas tirgū.

Lasīt

RENAULT KANGOO – VISVAIRĀK PĀRDOTAIS ELEKTROAUTOMOBILIS SAVĀ SEGMENTĀ KOPŠ 2011. GADA

Pats pirmais elektroautomobilis, kas izpelnījies starptautiskā gada furgona titulu 2011. gadā, tādējādi izveidojot jaunu transportlīdzekļu kategoriju – Renault Kangoo ir šī segmenta visu laiku visvairāk pārdotais modelis.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT RAFALE – JAUNU HORIZONTU APGŪŠANA

Tagad, kad viens no Renaulution stratēģiskā plāna galvenajiem mērķiem – C segmenta iekarošana – iet pilnā sparā, un to apliecina stāsti par Megane E-Tech electric, Arkana un Austral panākumiem, ir laiks Renault nākamajam gājienam D segmentā. Pirmais gājiens bija ģimenei draudzīgā jaunā Espace izlaišana; savukārt otrais ir pilnīgi jauns, drosmīgs modelis – jaunais Rafale.

Lasīt

RAFALE – LAIKA PĀRBAUDI IZTURĒJIS NOSAUKUMS RENAULT ZĪMOLA JAUNAJAM KUPEJAS SUV

Renault atklāj sava jaunā augstākās klases kupejas SUV nosaukumu – RAFALE. RAFALE nosaukumam iedvesma gūta Renault vēsturē – tā sauca lidaparātu dzinēju ražotāju pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados.

Lasīt

STABILS 2023. GADA SĀKUMS AR PEĻŅAS PIEAUGUMU PIRMAJĀ CETURKSNĪ PAR 30%

Renault Group pārdošanas apjoms visā pasaulē pirmajā ceturksnī sasniedzis 535 000 automobiļus – par 14,1% vairāk nekā 2022. gada pirmajā ceturksnī. Eiropā Grupas pārdošanas apjoms pieaudzis par 27,3%, tirgus apjomam pieaugot par 16,2%.

Lasīt

DACIA 2023. GADA PIRMAJĀ CETURKSNĪ PANĀK LIELĀKU PĀRDOŠANAS APJOMU UN TIRGUS DAĻU

2023. gada pirmajā ceturksnī Dacia ir pārdevis 171 789 automobiļus, parādot iespaidīgu izaugsmi par 34,3%. Zīmola daļa Eiropas pasažieru automobiļu tirgū pieaugusi par 0,8 procentpunktiem līdz 4,6% – šis ir lielākais pieaugums starp 30 lielākajiem automobiļu zīmoliem.

Lasīt

DACIA – SPĒCĪGS LĪDERIS LPG AUTOMOBIĻU TIRGŪ. EKONOMISKA, EKOLOĢISKA UN GUDRA IZVĒLE

ECO–G dzinējs, kas pieejams visā ar iekšdedzes dzinēju darbināmo modeļu klāstā, ir gudrs un ekoloģisks risinājums, kas lieliski atbilst Dacia filozofijai.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT ESPACE – TĀ PATI BŪTĪBA, JAUNA PAAUDZE

1983. gadā Renault atklāja automobili, kuru pamatoti dēvē par pirmo automobili dzīvei un dzīvošanai – Renault Espace. Tas bija pirmais šāda tipa auto – bieži tika atdarināts, nekad netika pārspēts un izpelnījās ikonas statusu piecās paaudzēs.

Lasīt

DACIA IZSTRĀDĀ SAVU RAŽOŠANAS PLĀNU BIGSTER CONCEPT AUTOMOBILIM, PAPLAŠINOT SAVU VIETU C SEGMENTĀ

Dacia plāno iekarot C segmentu un izstrādā savu ražošanas plānu, kas atbalstīs produktu plāna ieviešanu. Konkurētspējīgā un ārkārtīgi elastīgā CMF-B platforma ļāvusi izstrādāt jaunu automobili, kura pamatā ir Bigster Concept. To plānots izlaist 2025. gadā, un tas tiks ražots Mioveni rūpnīcā Rumānijā.

Lasīt

RENAULT ESPACE SESTĀS PAAUDZES ATKLĀŠANA GAIDĀMA PAVASARĪ

Renault atklāj jauno piecvietīgo un septiņvietīgo SUV – sestās paaudzes Espace.

Lasīt

RENAULT BALTIJAS VALSTĪS: PIRMĀ VIETA VIEGLĀ KOMERCTRANSPORTA SEGMENTĀ, PIEAUG ELEKTROAUTOMOBIĻU PĀRDOŠANAS APJOMI

Piekto reizi pēc kārtas Renault ir kļuvis par vieglā komerctransporta līderi Baltijas tirgū. 2022. gadā reģistrēti 2 258 Renault vieglā komerctransporta automobiļi, kas atbilst 23,8% tirgus daļai. Renault vieglie komercautomobiļi ierindojās pirmajā vietā Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Lasīt

DACIA PAR ČETRĀM VIETĀM IR PAKĀPUSIES VIEGLO AUTOMOBIĻU TIRGŪ BALTIJAS VALSTĪS; JAUNA AUTOMOBIĻU UN SALONU VIZUĀLĀ IDENTITĀTE

Baltijas valstīs Dacia ir pakāpies par četrām vietām automobiļu tirgū, palielinot zīmola pārdošanas apjomu par 1,4 procentpunktiem un pārdodot 2 853 modeļus. Tādējādi Dacia aizņem 4,4% no vieglo automobiļu tirgus.

Lasīt

RENAULT GROUP PĀRDOŠANAS RĀDĪTĀJI 2022. GADĀ – TURPINĀS IZAUGSME VĒRTĪBU VEIDOJOŠOS SEGMENTOS

Renault pārdošanas apjoms visā pasaulē pieaudzis līdz 1 466 729 vienībām*; 832 605 automobiļi pārdoti Eiropā, savukārt 634 124 – starptautiskajos tirgos.

Lasīt

DACIA APTVER LĪDZ ŠIM LIELĀKO EIROPAS MAZUMTIRDZNIECĪBAS TIRGUS DAĻU

2022. gadā Dacia pārdevis 573 800 automobiļu, sarūkošajā tirgū piedzīvojot izaugsmi par 6,8%, salīdzinot ar 2021. gadu.

Lasīt

RENAULT PALIELINA SAVU ELEKTROAUTOMOBIĻU KLĀSTU UN UZŅĒMUMA VĒRTĪBU

Renault pārdošanas apjoms visā pasaulē pieaudzis līdz 1 466 729 vienībām*; 832 605 automobiļi pārdoti Eiropā, savukārt 634 124 – starptautiskajos tirgos.

Lasīt

JAUNAIS MEGANE E-TECH ELECTRIC – IEDZIĻINĀŠANĀS INOVĀCIJAS BŪTĪBĀ

6. epizode - inovācijas elektromobiļu sniedzamības optimizēšana aukstā laikā

Lasīt

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL DRĪZUMĀ BŪS PIEEJAMS LATVIJĀ

Renault ir papildinājis savu SUV modeļu klāstu ar ambiciozu modeli – jauno Renault Austral. Modelis jau drīzumā būs pieejams klientiem Baltijas valstīs, tādēļ ražotājs ir gatavs iepazīstināt ar Austral versijām, to tehniskajām un cenu atšķirībām, kā arī modeļa pievilcīgo dizainu.

Lasīt

ŪDEŅRAŽA REVOLŪCIJA IR SĀKUSIES. CEĻĀ DODAS HYVIA – RAŽOTS FRANCIJĀ

Tikai vienu gadu pēc prototipa versijas atklāšanas 2021. gada oktobrī HYVIA 2022. gada Parīzes auto izstādē (17.–23. oktobrī) iepazīstināja ar ūdeņraža automobiļa Renault Master Van H2-TECH sērijveida versiju, kas ražota Francijā un nonāks uz ceļiem Eiropā.

Lasīt

DACIA JOGGER SAŅĒMIS DIVUS APBALVOJUMUS “LATVIJAS GADA AUTO 2023” KONKURSĀ

Daudzpusīgais ģimenes auto Dacia Jogger ir ieguvis 3. vietu ikgadējā konkursā “Latvijas Gada auto 2023”. Šis modelis tika atzīts arī par nākamā gada Latvijas Ģimenes auto. Šogad kopumā par “Latvijas Gada auto 2023” titulu cīnījās 25 automašīnas.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT MEGANE E-TECH ELECTRIC IR ATZĪTS PAR “LATVIJAS ELEKTROAUTO 2023”

Šogad iepazītais Renault Megane E-Tech Electric ikgadējā konkursā “Latvijas Gada auto 2023” ieguva titulu “Latvijas Elektroauto 2023”. Jaunās paaudzes Renault modelis bija viens no 25 pretendentiem, kas šogad cīnījās par “Latvijas Gada auto 2023” titulu.

Lasīt

NISSAN ARIYA, X-TRAIL, QASHQAI E-POWER VERSIJA UN JUKE HIBRĪDA VERSIJA SAŅEM AUGSTĀKO – 5 ZVAIGŽŅU – EURO NCAP DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMU

100% elektriskās Nissan ARIYA un X-Trail ar e-POWER tehnoloģiju augstais drošības novērtējums vēlreiz apliecina Nissan apņemšanos rūpēties par drošību.

Lasīt

RENAULUTION, TAGAD REVOLUTION

Kļūsim par nākamās paaudzes autobūves uzņēmumu. Ievērojami pārsniegusi sākotnēji izvirzītos mērķus, Renault Group atklāj sava stratēģiskā plāna Renaulution trešo nodaļu – Revolution.

Lasīt

RENAULT GROUP UN GOOGLE PAPLAŠINA SADARBĪBU, LAI IZSTRĀDĀTU NĀKOTNES AUTOMOBILI UN VEICINĀTU RENAULT GROUP DIGITĀLO PĀRTAPŠANU

Renault Group un Google paplašina sadarbību.

Lasīt

GEELY UN RENAULT GROUP PARAKSTA PAMATNOLĪGUMU PAR VADOŠĀ PIEDZIŅAS TEHNOLOĢIJU UZŅĒMUMA IZVEIDOŠANU

Jauns globāls uzņēmums perspektīvu hibrīdo un zemu emisiju piedziņu izstrādei, ražošanai un piegādei

Lasīt

DACIA – KRĀSAS UN MATERIĀLI, KAS SEVĪ IETVER ZĪMOLU

“D” un “C” – divi savstarpēji savienoti burti baltā krāsā veido vienotu simbolu melnā režģa centrā. Dacia jaunā emblēma “Dacia Link”, kas redzama automobiļu priekšpusē, perfekti simbolizē zīmola turpmāko virzību krāsu un materiālu ziņā.

Lasīt

DACIA SANDERO PANĀKUMU NOSLĒPUMS

Eiropā pārdotākā automašīna privātpersonām jau kopš 2017. gada ir Dacia Sandero.

Lasīt

ZELTA STUNDA UZ CEĻA

Zelta stunda – laiks tieši pirms saulrieta vai tieši pēc saullēkta ir īpaši pievilcīgs fotografēšanai, taču rudenī var radīt draudus autovadītājiem.

Lasīt

RENAULT 4EVER TROPHY – IKONAS ATDZIMŠANA

Parīzes auto izstādē Renault atklāja sava ikoniskā modeļa Renault 4 moderno, elektrisko versiju. Piedzīvojumiem gatavais izstāžu automobilis 4EVER Trophy ir arī veltījums 4L Trophy labdarības rallija 25. gadadienā. Tas paver ceļu pilnībā elektriskajam B segmenta SUV.

Lasīt

DACIA AUTO IZSTĀDĒ MONDIAL DE L'AUTO KLIENTUS IEPAZĪSTINA AR JAUNO ZĪMOLA IDENTITĀTI

Dacia piedalījās auto izstādē MONDIAL DE L’AUTO Parīzē, demonstrējot visu modeļu klāstu ar zīmola jauno identitāti.

Lasīt

RENAULT PIEDALĀS 2022. GADA PARĪZES AUTO IZSTĀDĒ

Renault ļoti priecājas par iespēju piedalīties 89. Parīzes auto izstādē, kur skatītāju uzmanību pievērš saviem konceptautomobiļiem, izstāžu auto un jaunajiem sērijveida modeļiem, kuros īstenojusies zīmola Nouvelle Vague (Jaunā viļņa) ideja.

Lasīt

RENAULT GROUP UN TĀS ZĪMOLI 2022. GADA PARĪZES AUTO IZSTĀDĒ – RENAULUTION PLĀNS DARBĪBĀ

Renault, Dacia, Alpine un Mobilize zīmoli piedalās 2022. gada Parīzes auto izstādē ar vairākām pasaules pirmizrādēm, jaunākajiem sasniegumiem un savu produktu un pakalpojumu klāstu, kas veidots Renaulution stratēģijas ietvaros.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT KANGOO E-TECH ELECTRIC – PLUG-IN COMBISPACE

25 gadus pēc ludospace (brīvā laika automobiļu segmenta) izveidošanas, Renault Kangoo savā E-Tech versijā kļūst elektrisks.

Lasīt

RENAULT DODAS PILNĀ ĀTRUMĀ UZ PRIEKŠU AR ELEKTRIFICĒJOŠU IZSTĀŽU AUTOMOBILI

Kā jau solīts, 2022. gads būs pilns pārsteigumiem saistībā ar Renault 5 50 gadadienu. Svinības ap šo ikonisko modeli turpinās – drīzumā iznāks interesants un jaudīgs jauns izstāžu automobilis.

Lasīt

AVĀRIJAS BREMZĒŠANU JĀVEIC LĪDZ GALAM

Automobiļos uzstādītās ABS, ESC un ASR sistēmas paaugstina braukšanas drošību, bet tikai ar nosacījumu, ka vadītājs zina, kā tās darbojas un kā tās izmantot. Tas īpaši attiecas uz bremžu pretbloķēšanas sistēmu (ABS).

Lasīt

R5 TURBO 3E IR RADĪTS DRIFTAM

Iespaidīgs, pilnībā elektrisks izstāžu automobilis, kurš veidots driftam – tāds ir auto, kas ir Renault 5 50. gadadienas svinību ietvaros veltīts šī modeļa leģendārajām sporta versijām Renault 5 Turbo un Turbo 2.

Lasīt

PARĪZES AUTO IZSTĀDE – IKONAS ATDZIMŠANA

Renault pasaules pirmizrādē atklās sava slavenākā modeļa Renault 4 jaunu, pārveidotu versiju.

Lasīt

RENAULT ELEKTRIZĒ IAA TRANSPORTATION AUTOIZSTĀDI HANOVERĒ

Renault dodas uz Hanoveri, lai parādītu visas savas prasmes un priekšrocības pilnībā elektrisko furgonu jomā. Renault izstādē atklāja jauno Trafic Van E-Tech Electric – tas ir jauns papildinājums pilnībā elektrisko furgonu segmentā.

Lasīt

RENAULT GROUP 2022. GADA PARĪZES AUTOIZSTĀDĒ PIEDĀVĀS SEŠAS PASAULES PIRMIZRĀDES

2022. gada Parīzes auto izstādē tiks izrādīti Renault, Dacia, Alpine un Mobilize zīmoli.

Lasīt

ATKLĀTS PILNĪGI JAUNAIS NISSAN X-TRAIL

Izteiksmīgs un moderns dizains ar modernām tehnoloģijām. Elektroautomobiļiem raksturīgas braukšanas sajūtas, ko nodrošina e-POWER. Novatoriska divu motoru e-4ORCE pilnpiedziņas sistēma.

Lasīt

JAUNAIS MEGANE E-TECH ELECTRIC – IEDZIĻINOTIES INOVĀCIJAS BŪTĪBĀ

Elektrodzinējs ar divām patentētām inovācijām, kas nodrošina vēl lielāku efektivitāti.

Lasīt

NORDE AICINA UZ ĢIMENES DIENU!

24. septembrī ielūdzam Tevi un Tavu ģimeni uz Norde Ģimenes dienu NORDE salonā, Rīgā, Skanstes ielā 31A!

Lasīt

RENAULT MEGANE E-TECH ELECTRIC PARĀDA SEVI 7. ELEKTROAUTO SALIDOJUMĀ STĀMERIENĀ

Šī gada 3. septembrī Stāmerienā norisinājās 7. ikgadējais elektroauto salidojums, kurā piedalījās arī jaunā Renault Megane E-Tech Electric.

Lasīt

AUTOVADĪTĀJ, PĀRBAUDI RIEPU SPIEDIENU!

Lai gan daudzi savu atvaļinājumu plāno savlaicīgi, bieži vien, gatavojoties braucienam, netiek ņemts vērā transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis. Īpaši svarīgi ir pārbaudīt spiedienu riepās un protektora dziļumu.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL ATKLĀJ TREŠĀS PAAUDZES 4CONTROL ADVANCED SISTĒMU

Ar trešās paaudzes 4CONTROL Advanced sistēmu Renault turpina radīt inovācijas un piedāvāt labākās tehnoloģijas maksimāli plašam cilvēku lokam. Renault četru riteņu stūrēšanas sistēma tirgū tika ieviesta 2007. gadā, un nu pilnveidota atgriežas jau trešajā paaudzē.

Lasīt

JAUNAIS MEGANE E-TECH ELECTRIC – IEDZIĻINOTIES INOVĀCIJAS BŪTĪBĀ

Gudrais kokons – patentēta skaņas izolācija

Lasīt

VADĪTĀJ, ESI UZMANĪGS – UZ CEĻA TRAKTORI!

Daudzviet jau ir sākusies ražas novākšana, tāpēc šobrīd ir liela varbūtība uz ceļa sastapt lauksaimniecības tehniku. Piebraukšana pārāk tuvu šādam transportlīdzeklim vai tā riskanta apdzīšana diemžēl ir bieža parādība arī uz ceļiem Latvijā.

Lasīt

RENAULT GROUP PĀRSPĒJ SAVUS UZSTĀDĪTOS MĒRĶUS OGLEKĻA DIOKSĪDA IZMEŠU SAMAZINĀŠANAI KRAVU TRANSPORTAM

Laika posmā no 2018. līdz 2021. gadam, programmas FRET 21 ietvaros Renault Group samazināja oglekļa dioksīda izmešu daudzumu kravu transportam gandrīz par 7%.

Lasīt

2022. GADA PIRMĀ PUSGADA REZULTĀTI RENAULT GROUP UZLABO SAVAS 2022. FINANŠU GADA PROGNOZES UN PAĀTRINA SAVAS PĀRMAIŅAS

2022. gada 1. pusgada rezultāti – jauns solis Grupas pārvērtību gaitā: būtisks rentabilitātes uzlabojums – peļņas norma ir 4,7%; veidojas stabila brīvās naudas plūsma – 956 miljoni eiro; nostiprinās finanšu struktūra – neto parāds no 1,2 miljardiem eiro samazināts līdz 426 miljoniem eiro.

Lasīt

ROBOTU MODERNIZĒŠANA: CITĀDĀKS DARBS REFACTORY RŪPNĪCĀ

2020.gada beigās Renault rūpnīca Flins pilsētā sāka jaunu darbības virzienu, pilnībā koncentrējoties uz aprites ekonomiku. Tā radās Refactory rūpnīca.

Lasīt

JAUNAIS MEGANE E-TECH ELECTRIC – CEĻOJUMS UZ INOVĀCIJU CENTRU

Divi patenti, vienas revolucionāras bagāžnieka durvis

Lasīt

BRAUKŠANA KARSTĀ LAIKĀ

Aizkaitināmība, nogurums, koncentrēšanās spējas zudums un ar to saistītais aizkavētais reakcijas laiks – tie ir tika daži veidi, kā karstums var iedarboties uz autovadītājiem. Situāciju var risināt, pārdomāti izmantojot gaisa kondicionieri, ģērbjoties atbilstoši temperatūrai un dzerot ūdeni.

Lasīt

DACIA TĪKLA JAUNAIS, VIDEI DRAUDZĪGAIS DIZAINS

Pielāgojamas un funkcionālas videi draudzīgas tirdzniecības vietas. Klienta pieredze, kas atbilst zīmola stratēģijai. Galvenie atskaites punkti Dacia zīmola pārtapšanā.

Lasīt

JAUNAIS RENAULT AUSTRAL – KVALITĀTES SKAŅA

Šī gada martā atklātā, jaunā Renault Austral kvalitāte ir kas vairāk par materiālu izvēli un jaunākajām borta tehnoloģijām. . Ikviena detaļa ir rūpīgi pārbaudīta, lai latiņu paceltu augstāk nekā jebkad.

Lasīt

PĀRDOŠANAS REZULTĀTI 2022. GADA PIRMAJĀ PUSĒ – E-TECH TEHNOLOĢIJAS UN UZ VĒRTĪBU ORIENTĒTA STRATĒĢIJA NODROŠINA LABUS REZULTĀTUS

Lai gan vide strauji mainās, Renault, ievērojot Renaulution prioritātes, saglabā noturīgus rezultātus un aizvien virzās uz priekšu augošajā elektrifikācijas tirgū* un segmentos ar augstu vērtību.

Lasīt

2022. GADA PIRMĀ PUSGADA PĀRDOŠANAS REZULTĀTI – DACIA TURPINA IZAUGSMI, ZĪMOLAM NOSTIPRINOT SAVU POZĪCIJU AUTO MAZUMTIRDZNIECĪBĀ EIROPĀ

Līdz 2022. gada jūnija beigām reģistrēti 277 885 automobiļi, tādējādi Dacia pārdošanas apjoms tirgū, salīdzinot ar 2021. gada pirmo pusi, ir palielinājies par 5,9%, kaut gan tika pieredzētas piegādes krīzes.

Lasīt

OBEVUĀ TEHNISKAIS CENTRS – 40 GADU AIZRAUŠANĀS AR AUTOMOBIĻIEM UN STĀSTI PAR TO

Obevuā (Aubevoye) tehniskais centrs Centre Technique d’Aubevoye (CTA) ir Renault Group slepenā bāze, kas apslēpta Normandijas mežos un Sēnas upes ielokos. Šī vieta ir klasificēta kā konfidenciāla, un tajā tiek pārbaudīti visi Renault Group zīmola prototipi to izstrādes laikā.

Lasīt

Qashqai e-POWER – Nissan piedāvā unikālu, elektrificētu piedziņu savā segmentu definējošajā krosoverā

Nissan pirmo reizi Eiropā ievieš savu inovatvo e-POWER piedziņas sistēmu, un jaunais Qashqai būs pirmais modelis, kas aprīkots ar šo unikālo spēka piedziņu.

Lasīt

RENAULT 5 DIAMANT, ELEKTRISKS SAPŅU AUTO, KO IZVEIDOJIS PJĒRS GONALONS ŠĪ MODEĻA 50. GADADIENAI

Renault sadarbībā ar franču dizaineru Pjēru Gonalonu (Pierre Gonalons) ir pārveidojuši ikonisko modeli. Šīs koprades rezultāts ir Renault 5 Diamant – elektrisks sapņu auto, kurā savijušās interjera dizaina un autobūves pasaules.

Lasīt

RENAULT ATRĀDA 2022.GADA ZOE MODELI

Renault ZOE, kas ir pārdotākais pilsētas elektroautomobilis Eiropā, tagad pieejams jaunā versijā ar jaunu aprīkojuma līmeni (2022. gada modelim), kā arī jaunu “Shadow Grey” virsbūves krāsu.

Lasīt

DACIA AR: GUDRA UN NODERĪGA PAPLAŠINĀTĀS REALITĀTES LIETOTNE

Dacia AR, paplašinātā realitāte, kas ir gatava lietošanai. Dacia AR, redzot gan jauno Dacia auto identitāti un daudz ko citu.

Lasīt

VIVATECH – RENAULT UN ŽANS MIŠELS ŽĀRS AUTOMOBIĻUS PADARA PAR VIETU UNIKĀLAS SKAŅU AINAVAS BAUDĪŠANAI

Renault un Žana Mišela Žāra (Jean-Michel Jarre) sadarbības mērķis – automobiļus padarīt par vietu unikālas skaņu ainavas baudīšanai. Iepazīšanās ar jaunākajām Sonic Roads un Sound Bubbles inovācijām, kas būs pieejamas Renault nākamajos elektriskajos modeļos.

Lasīt

JAUNĀ MEGANE E-TECH ELECTRIC: ČETRU LĪMEŅU ENERĢIJAS ATGŪŠANAS SISTĒMA

Jaunā megane e-tech electric versija ar 60 kwh akumulatoru ļauj ar vienu uzlādi nobraukt līdz pat 450 km. Optimālo gaitas rezervi ir iespējams izmantot, pateicoties uzlabotajai enerģijas atgūšanas sistēmai.

Lasīt

JAUNĀ DACIA VIZUĀLĀ IDENTITĀTE. 3. NODAĻA – AUTOMAŠĪNAS

Dacia jaunā vizuālā identitāte tiek ieviesta pilnīgi visā klāstā. Jauna Dacia Link emblēma, jauns logotips, jaunas krāsas... tomēr tas pats funkcionālais dizains. Pārmaiņas visā automobiļu klāstā tiks ieviestas no 16. jūnija.

Lasīt

PIRMIE IESPAIDI: DACIA SANDERO STEPWAY ECO-G 100

Teicams savā vienkāršībā. Tāds ir Dacia Sandero Stepway, ko var iegādāties jau par 13 500 eiro un automobiļa lietošanas gaitā turpināt taupīt, jo ar gāzi aprīkotajā versijā Sandero sanāk apbrīnojami ekonomisks.

Lasīt

RENAULT ATJAUNO ELEKTRISKO LCV KLĀSTU AR KANGOO VAN E-TECH UN MASTER E-TECH 52 KWH

Tagad, 36 gadus pēc pirmā pilnībā elektriskā Master prototipa un 10 gadus pēc pilnībā elektriskā Kangoo Z.E pirmās publiskās pārdošanas, kopš tā laika pārdodot vairāk nekā 70 000 vienību, Renault ir nostiprinājies kā pasaules pionieris un Eiropas līderis elektrisko transportlīdzekļu jomā.

Lasīt

ĪPAŠIE MODEĻI AR E-TECH TEHNOLOĢIJU - JAUNS STILS JAUNAI DZĪVEI KOPĀ AR RENAULT HYBRID TEHNOLOĢIJU

No jūnija Renault ievieš īpašu auto sēriju ar nosaukumu "E-Tech Engineered", kas pieejams tikai ar E-Tech Hybrid un Plug-In Hybrid dzinējiem Arkana, Megane Hatchback un Estate, Clio un Captur modeļos.

Lasīt

PILNĪGI JAUNS RENAULT KANGOO VAN E-TECH ELECTRIC PIEEJAMS TIEM, KAS NEKAD NEAPSTĀJAS

Apbalvots ar International Van of The Year 2022, pilnīgi jaunais Renault Kangoo Van pats iegāja jaunā laikmetā ar savu kravas nodalījumu, kas sasniedz pat 3,9 m3, un taisnīgu daļu novatorisku funkciju, piemēram, "Open Sesame by Renault", kas lepojas ar labāko sānu durvju atvēršanu tirgū 1,45 m attālumā.

Lasīt

RENAULT GROUP PARAKSTA LĪGUMUS PAR RENAULT RUSSIA UN UZŅĒMUMA AKCIJU KONTROLPAKETES AVTOVAZ PĀRDOŠANU

Buloņā Bijonkūrā (Boulogne-Billancourt), 2022. gada 16. maijā – Renault Group direktoru valde vienbalsīgi apstiprināja priekšlikumu parakstīt līgumus par 100 % Renault Group akciju Renault Russia pārdošanu Maskavas pilsētas uzņēmumam un savas 67,69 % akciju paketes AVTOVAZ pārdošanu NAMI (Centrālajam automobiļu un dzinēju pētniecības un izstrādes institūtam).

Lasīt

MAINĀM AUTOMAŠĪNAS: RENAULT ATKLĀJ SCENIC VĪZIJU

Pateicoties tā mērķim, ilgtspējības stratēģijai un Reaulution stratēģijas ieviešanai plānu, Renault grupa un tās zīmoli ir uzsākuši lielas pārmaiņas.

Lasīt

PIRMIE IESPAIDI: DACIA JOGGER AR SEPTIŅĀM SĒDVIETĀM

Perfekts auto par smiekla naudu ir visu jauno auto pircēju sapnis. Nav šaubu, ka arī ražotāji tādus auto vēlētos piedāvāt, taču biznesa ilgtspējas apsvērumu dēļ nākas pieņemt kompromisus - celt cenu vai apgraizīt materiālu un aprīkojuma iespējas.

Lasīt

IETEKME UZ VIDI – MÉGANE E-TECH ELECTRIC PAVER CEĻU

Jaunais Megane E-TECH Electric paver ceļu bezoglekļa mobilitātei - nulle emisiju, braucot pa ceļiem. Automobilis izstrādāts, izmantojot atkārtoti pārstrādātus materiālus, tā akumulatoriem paredzēta otrā dzīve, turklāt pēc kalpošanas laika beigām to uzreiz varēs pārstrādāt atkārtoti.

Lasīt

PIRMIE IESPAIDI: DACIA DUSTER, KAS BRAUC AR GĀZI

Bobijam Makferinam bija tāda dziesma ar nosaukumu Don’t Worry, Be Happy. Latviski tas varētu skanēt kā Neraizējies, esi vienkārši laimīgs. Ar nedaudz pārfrāzētu saukli - Don’t Worry, Be Duster - pie mums ir ieradies jaunais Dacia Duster, un ar tā ECO-G versiju, ko mums laipni piešķīra Renault un Dacia dīlera Norde salonā, devāmies testēt galvaspilsētas ceļus un neceļus.

Lasīt

10 MILJONI DACIA

Dacia tikko ražoja 10 miljono transportlīdzekli savā vēsturē. Dacia - zīmols, kas turpina augt.

Lasīt

RENAULT IZSTĀDĒ "AUTO 2022"

Šogad auto entuziastiem un citiem interesentiem būs iespēja klātienē aplūkot jaunākos renault automobiļus – megane e-tech electric un arkana e-tech hybrid, kā arī captur e-tech plug-in modeļus.

Lasīt

DACIA IZSTĀDĒ “AUTO 2022”

Šogad autoindustrijas izstādes “Auto 2022” entuziastiem un citiem interesentiem būs iespēja klātienē aplūkot aktuālākos Dacia automobiļus – Dacia Jogger un Dacia Duster.

Lasīt

Nissan Ariya iepriekšpasūtīšana Latvijā ir sākusies

Nissan Ariya ir trešais elektroauto no japāņu ražotāja un tā iepriekšpasūtīšana Latvijā ir sākusies no 20. aprīļa. To varēs klātienē aplūkot Nissan stendā izstādē “Auto 2022”, kurā tiks prezentēti gan jaunais Nissan Ariya, gan Baltijā vispopulārākais elektroautomobilis Nissan Leaf.

Lasīt

PĀRLIECINIETIES, KA DROŠI ATVERAT AUTOMAŠĪNAS DURVIS

Trafic Van jau vairāk nekā 40 gadus ir komerciāli veiksmīgs auto! Tas ir etalonautomobilis vieglo furgonu segmentā. Atjaunojot Trafic furgonu, Renault smēlies iedvesmu Renault Trafic pirmsākumos.

Lasīt

DACIA – RADĪTA ILGAM LAIKAM!

Dacia ir izdevies panākt LPG tehnoloģijas plašāku pieejamību, piedāvājot to ar ECO-G marķējumu savā modeļu klāstā – Sandero, Sandero Stepway, Logan, Duster un arī jaunajā Jogger.

Lasīt

JAUNAIS TRAFIC VAN – GAN DARBA INSTRUMENTS, GAN BRAUKŠANAS PRIEKS

Trafic Van jau vairāk nekā 40 gadus ir komerciāli veiksmīgs auto! Tas ir etalonautomobilis vieglo furgonu segmentā. Atjaunojot Trafic furgonu, Renault smēlies iedvesmu Renault Trafic pirmsākumos.

Lasīt

JAUNAIS KANGOO VAN TURPINA SASNIEGT JAUNUS CEĻUS

Renault Kangoo Van ir kļuvis par vieglā komerctransporta tirgus ikonu – un nav pārtraucis sevi izgudrot no jauna.

Lasīt

RENAULT GROUP TURPINA ĪSTENOT PĀRDOŠANAS POLITIKU, KONCENTRĒJOTIES UZ VĒRTĪBAS VEIDOŠANU, ATJAUNOJOT UN ELEKTRIFICĒJOT SAVU MODEĻU KLĀSTU

<span style="text-align:justify">Renault Group pārdošanas apjoms visā pasaulē 2022. gada pirmajā pusē sasniedza 1 000 199, kas ir par 12,0% mazāk, salīdzinot ar 2021. gada pirmo pusi ekvivalentos apstākļos (neierēķinot Krieviju), taču jāņem vērā pusvadītāju piegādes krīzi un Grupas darbības pārtraukšanu Krievijā.</span>

Lasīt

ECO-G: Dacia LPG tehnoloģija

Dacia ir izdevies panākt LPG tehnoloģijas plašāku pieejamību, piedāvājot to ar ECO-G marķējumu savā modeļu klāstā – Sandero, Sandero Stepway, Logan, Duster un arī jaunajā Jogger.

Lasīt

Nissan turpina virzību pretim elektrificētai nākotnei

Nissan ir noteicis stingru virzību pretim ilgtspējīgai nākotnei un nostiprina savu pozīciju Eiropas tirgū, prezentējot 6 elektrificētu automobiļu modeļu klāstu, kas sagaidāms jau šovasar.

Lasīt

BRAUKŠANA PA BEDRAINIEM CEĻIEM

Atkusnis un gaisa temperatūras svārstības veicina bedru veidošanos dažādos ceļa segumos. Bojāts asfalts ar dziļākām vai seklākām bedrēm šajā gadalaikā autovadītājiem ir nepatīkams traucēklis. Neuzmanīga braukšana šādos apstākļos un iebraukšana bedrē var ne tikai sabojāt automobili, bet arī izraisīt ceļu satiksmes negadījumu.

Lasīt

Jaunais Renault Austral

Renault savu SUV klāstu papildina ar ambiciozu modeli – jauno Renault Austral. Tas palīdzēs atgūt līderpozīcijas C segmentā – pasaules autobūves tirgus kodolā.

Lasīt

Jaunais Qashqai ar inovatīvo e-POWER piedziņu

Nissan pirmo reizi Eiropā ievieš savu inovatvo e-POWER piedziņas sistēmu, un jaunais Qashqai būs pirmais modelis, kas aprīkots ar šo unikālo spēka piedziņu. Ekskluzīvā e-POWER sistēma ir Nissan viedās mobilitātes stratēģijas galvenā sastāvdaļa un unikāla pieeja elektrifikācijai, padarot ikdienu braukšanu gan patīkamu, gan efektīvu.

Lasīt

Jaunais Nissan Juke Hybrid

Nissan ikoniskais kompaktais krosovers – Juke – jau drīzumā tiks papildināts ar jaunu spēka piedziņas variantu. Juke klāsts tiks papildināts ar hibrīda spēka piedziņu, kas nodrošinās atsaucīgu veiktspēju apvienojumā ar samazinātu izmešu apjomu un samazinātu degvielas patēriņu.

Lasīt

MEGANE E-TECH ELECTRIC SAŅEM 5 ZVAIGZNES EURO NCAP TESTĀ

Jaunais Megane E-Tech electric, atbilstoši 2022. gada testēšanas protokolam, nupat Euro NCAP testos saņēmis 5 zvaigznes.

Lasīt

2022. gadā Nissan LEAF iegūst jaunu spīdumu ar asāku dizainu un progresīvām tehnoloģijām

Nissan piešķir svaigu mirdzumu pasaulē pirmajam masveidā ražotajam elektromobilim - LEAF 2022, ikoniskajam modelim, kas piedāvās uzkrītošāku stilu un inovatīvākas tehnoloģijas.

Lasīt

JAUNS DACIA TIRDZNIECĪBAS VIETU DIZAINS

2022. gadā Dacia atklāj jaunu nodaļu uzņēmuma attīstībā. Savās tirdzniecības vietās zīmols ievieš jaunu zīmola stilistiku, kas atbilst pērn atklātajai vizuālajai identitātei. Jaunais dizains, kurš ir gan izteiksmīgs, gan uzticīgs ražotāja pamatvērtībām, veicina tirdzniecības vietu atpazīstamību un uzsver to mūsdienīgumu. Tomass, Dacia pārdošanas un mārketinga direktors, iepazīstinās ar objekta prototipu.

Lasīt

Nissan Norde kļuvis par modernāko Nissan salonu Baltijā

Kad pienācis laiks iegādāties jaunu automobili un noskatīts kāds no Nissan produktiem, tad jāatceras, ka japāņu zīmola automobiļiem tagad ir jaunas mājas Skanstes ielā.

Lasīt

PIETEIKŠANĀS JAUNUMU SAŅEMŠANAI

Ievadiet savu e-pasta adresi un esiet pirmais, kas uzzina par NORDE aktuālākajiem piedāvājumiem un akcijām, jaunajiem Nissan modeļiem un citiem NORDE notikumiem.

* Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar zvaigznīti.