Jaunumi No norde

Pilnīgi jaunais Nissan Qashqai - etalons SUV segmentā

Kopš savas ierašanās 2007. gadā, Qashqai ir bijis etalons SUV segmentā ar daudziem konkurentu atdarinājumiem.

Lasīt

Auto ziņas: Jaunais Qashqai viedāks un veiklāks

Mēs joprojām nedrīkstam apmeklēt jaunu modeļu pirmizrādes, toties jaunie modeļi drīkst braukt pie mums. Un šoreiz, labu brīdi pirms pārdošanas sākuma TV Auto ziņām bija iespēja iepazīties ar jauno Nissan Qashqai.

Lasīt

1. Daļa: skaņas signāli automašīnas salonā

Automašīna ir gluži kā mūzikas instruments, ko nepieciešams noskaņot. Tā rada abstraktas skaņas, kuras mums ir jāatpazīst. Mēs neradām mūziku, mēs nododam apzināti estētisku vēstījumu, vienlaikus ievērojot un stiprinot zīmola DNS.

Lasīt

Plānots: Jaunais Nissan X-Trail nākamajā vasarā ieradīsies Eiropā

Papildinot Nissan izteiksmīgo krosoveru klāstu, 2022. gada vasarā tiks laists klajā pilnīgi jaunais Nissan X-Trail, kura pasaules pirmizrāde notika š. g. 19. aprīlī Šanhajas automobiļu izstādē.

Lasīt

DACIA SPRING: Augsts klientu novērtējums

Dacia SPRING ir kļuvis par pieprasītu modeli, un visā Eiropā jau gandrīz 16 000 klientu ir veikuši pasūtījumus. Papildus iepriekšpārdošanas pasūtījumiem ir bijuši vairāk nekā 22 000 pieprasījumi, kad klienti vēlējās noskaidrot detalizētāku informāciju.

Lasīt

Paredzams, ka ARIYA būs līdz šim aerodinamiskākais Nissan krosovers

Nissan inženieru un dizaina komandas ir pielikušas pūles, lai maksimāli palielinātu ARIYA ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu, balstoties uz savām vairāk nekā desmitgades laikā iegūtajām zināšanām par elektroautomobiļiem.

Lasīt

Apkārt pasaulei kopā ar Dacia

16 braucieni apkārt pasaulei Tomijam no Dānijas. Tomijs pie sava Lodgy stūres ir mērojis 645 000 kilometrus.

Lasīt

No MÉGANE eVision līdz jaunajam MÉGANE E-Tech Electric

Mégane eVision konceptauto, kas tika atklāts Renault eWays pasākuma laikā, ir Renault pirmie soļi ceļā uz C segmenta elektromobiļa izstrādāšanu. Tādējādi zīmols paplašinās savu pilnībā elektrisko vieglo automobiļu klāstu

Lasīt

Stāsts: lego un uzdrīkstēšanās – 2. daļa

Vai zināji, ka E-TECH tehnoloģija tika izgudrota un izstrādāta neparastā un ļoti iedvesmojošā veidā. Noskaidro, kā tā tika izgudrota, lasot Renault sagatavoto rakstu.

Lasīt

Renault Group paraksta līgumu par hibrīda darba organizēšanu

Renault Group, Grupas uzņēmumu padome un IndustriAll Global Union ir parakstījuši līgumu, lai veicinātu darba metožu pārveidi Grupas uzņēmumos visā pasaulē.

Lasīt

Stāsts: lego un uzdrīkstēšanās

Apvienojot elektromobilitātes jomā un Formula 1 sacīkstēs iegūto pieredzi ar inženieru, attīstības un kontroles nodaļas komandu entuziasmu un aizrautību, Renault ir izdevies izstrādāt inovatīvu hibrīda tehnoloģiju – E-TECH.

Lasīt

Renault Sport cars pārtapis par Alpine cars

No 2021. gada 1. maija Renault Sport Cars, kura galvenā mītnes vieta atrodas Lesulisā, ir pārtapis par Alpine Cars.

Lasīt

Stāsts: Dacia Spring padarīs elektroauto vēl pieejamākus

Līdz ar Spring laišanu klajā Dacia elektroauto padarīs vēl pieejamākus, piedāvājot finansiāli izdevīgāko modeli Eiropas tirgū. Elektromobilitāte beidzot būs pieejama visiem.

Lasīt

Renault piešķir Pasaulei krāsas

Renault ir zīmols, kurš uz Eiropas ceļiem ir izlaidis visvairāk krāsainu automobiļu. Fransuā Farions, Renault krāsu un apdares dizaina direktors, izskaidro šo zīmola identitātes īpašību.

Lasīt

Uzņēmums E.Leclerc Location saņēmis pirmās 100% elektriskās Dacia Spring automašīnas

Ekonomiski pieejamāko elektrisko automašīnu tirgū tagad ir iespējams iznomāt par 5 EUR dienā bez ilgtermiņa līgumsaistībām.

Lasīt

Stāsts: jaunais Dacia Sandero – viedtālrunis kā automašīnas multivides ekrāns

Mums vienmēr līdzi ir viedtālrunis. Taču kā būtu, ja tas aizstātu multivides ekrānu mūsu automašīnā? Dacia šādu soli uzskatīja par pašsaprotamu izvēli, taču tikai ar vienu nosacījumu .

Lasīt

"Renault CAPTUR" hibrīds – auto, kas ļauj justies labi

"Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid" ir kluss, ar pārdomātu, intuitīvu un ērti lietojamu vadību un tehnoloģijām, kas nodrošina komfortablu braucienu gan vadītājam, gan pasažieriem.

Lasīt

Pirmie iespaidi: Renault CLIO E-TECH Hybrid

Sākot šo apskatu, būtiski atzīmēt, ka mazās klases CLIO ir bestsellers Renault klāstā, turklāt 2020.gadā atzīmēja apaļu jubileju. Proti, apritēja 30.gadskārta, kopš 1990.gadā debitēja plaši funkcionāls neliela izmēra auto, ar kuru veikt tuvus un tālus ceļojumus.

Lasīt

Francūžu āriene un Pirmās formulas dvēsele – “Renault MEGANE” plug-in hibrīda apskats

Pērn prezentētā „MEGANE” feislifta galvenais jauninājums ir „E-TECH” lādējamais hibrīds jeb plug-in hybrid. Šis ir viens no trim „Renault” hibrīdiem, kas šobrīd tiek piedāvāts tirgū – arī „CLIO” un „CAPTUR” aprīkoti ar šādu sistēmu.

Lasīt

'Nissan' prezentējis trešās paaudzes 'Qashqai' apvidnieku

Debitējot 2007. gadā, "Nissan Qashqai" bija pamatlicējs kompakto apvidus automobiļu segmentam, kura veiksmi citi autoražotāji tūlīt steidza atdarināt. Kopumā Eiropā ir pārdoti jau vairāk nekā trīs miljoni "Qashqai".

Lasīt

Dacia Sandero kļūst par What Car? Gada Auto Lielbritānijā

Lielbritānijas lētākā jaunā automašīna Dacia Sandero ir kronēta par 2021. gada What Car? Gada Auto titula ieguvēju. Galveno balvu ieguva Sandero 1.0 TCe 90 Comfort, kura cena Lielbritānijā ir 11 595 mārciņas (aptuveni 13 100 eiro).

Lasīt

Stilizēta ūdenspīpe, F1 pilota tērps ar autogrāfu, luksus galda futbols un citi neparastākie auto zīmolu radītie produkti

Visgrūtāk pārsteigumu Ziemassvētkos atrast tiem, kuriem šķietami viss ir, tomēr nekas neiepriecinās īstenu auto entuziastu kā dāvana, kas apliecinās šīs personas patiku pret savu spēkratu. Vēl labāk, ja tas ir kāds īpašs priekšmets vai pat kolekcijas vienība.

Lasīt

Renault iepazīstina ar savu stratēģisko plānu

Ar “Renaulution” zīmols aptvers izmaiņas automobiļu tirgū. Ar savu “Nouvelle Vague” Renault automobiļu nozarē ieviesīs mūsdienīgumu, kļūstot par tehnoloģiju, pakalpojumu un tīras enerģijas zīmolu.

Lasīt

Malkot kafiju vai ēst kartupeļus autovadīšanas laikā ir bīstami

Līdz ar epidemioloģiskās drošības pasākumu ieviešanu cilvēki aizvien biežāk ēdienus iegādājas līdzņemšanai. Tomēr tam nevajadzētu mudināt autovadītājus ēst vai dzert pie auto stūres, jo maltītes ieturēšana braukšanas laikā var novērst autovadītāja uzmanību un izraisīt ceļu satiksmes negadījumu.

Lasīt

"Renault" un "Plug Power" apvienojas, lai kļūtu par līderi ūdeņraža komercauto tirgū

Automobiļu ražotājs "Groupe Renault" un "Plug Power Inc." paziņojuši par saprašanās memoranda parakstīšanu, lai līdz 2021. gada pirmā pusgada beigām Francijā nodibinātu vienādu daļu kopuzņēmumu.

Lasīt

Renault Captur liek lietā “divu siržu” spēku

Renault Captur ir gaumīgs, drošs un daudzpusīgs mazās klases krosovers. Žēl, ka nav bijis iespēju parunāt par šo automašīnu biežāk. Tagad Captur jau tā spožajai personībai pievienojusies vēl viena šķautne. Šis automobilis ir nopērkams kā plug in hibrīds.

Lasīt

Seši padomi kā cīnīties ar rūsu un ziemā turēties uz ceļa

“Norde” servisa eksperti sagatavojuši četrus ieteikumus, kā cīnīties ar rūsu, un vēl divus praktiskus padomus, kā parūpēties par sava spēkrata vizuālo un drošības stāvokli ziemas mēnešos.

Lasīt

Latvijas Gada auto 2021 nominācijas

“Latvijas Gada auto 2021” konkursā nominācijā “Latvijas Elektro auto 2021” uzvar Renault ZOE.

Lasīt

NORDE ROSINA KĀ PRIVĀTO KLIENTU GALVOTĀJU PIRMAJAI IEMAKSAI IESAISTĪT ALTUM

Auto nozares atbalstam varētu iesaistīt "Attīstības finanšu institūciju "Altum" kā galvotāju privāto klientu pirmajai iemaksai, norādīja automašīnu tirgotāja SIA "Norde" līdzīpašnieks Didzis Bremze.

Lasīt

"Renault Captur" hibrīdu izmēģina 'Blue Shock Race' dibinātājs Artis Daugins

150 patenti, 65 km elektriskajā režīmā, kombinētajā ciklā degvielas patēriņš 1,5 litri benzīna uz 100 km – tā īsumā varētu raksturot raidījuma "Tavs Auto TV" jaunā sižeta testa objektu.

Lasīt

"Renault" revolūcija furgonu segmentā – jaunie «Renault Kangoo» un «Renault Express»

Renault prezentē jauno Kangoo un pilnīgi jauno Express, kas pieejami gan vieglā kravas automobiļa, gan pasažieru pārvadājumu versijās. Šis savstarpēji papildinošais četru automobiļu klāsts tiks prezentēts un būs pieejams tirgū 2021. gada pavasarī.

Lasīt

Sievietes pie stūres – auto inovācijas, kuru autores ir dāmas

Varētu šķist, ka auto industrija tiek stingri turēta vīriešu rokās, tomēr tā, izrādās, gluži nav. Par neskaitāmiem braukšanas drošības un pieredzes uzlabojumiem mums ir jāpateicas tieši daiļā dzimuma inženierēm, zinātniecēm un izgudrotājām.

Lasīt

Latvijā reģistrēts Renault Master nobraucis vairāk nekā 1 miljonu kilometru

Viens no populārākajiem Renault vieglā komerctransporta pirmrindniekiem – Renault Master – uzstādījis ievērojamu nobraukuma rekordu.

Lasīt

Tavs pirmais auto - kas jāņem vērā to pērkot?

Savs auto nenoliedzami sniedz brīvības sajūtu un neatkarību, it īpaši jaunajiem auto vadītājiem, kuri nesen ieguvuši apliecību. Kāds lūkojas mazizmēra spēkrata virzienā, lai pārvietošanās būtu ērta un ekonomiska, bet vēl kāds dos priekšroku jaudai un vēlmei izcelties.

Lasīt

Satiksmes drošība sākas ar sevi

Pēc vairāk nekā 20 gadiem auto biznesā esmu pārliecināts, ka drošība satiksmē ir prioritāte, taču, manuprāt, tā sākas daudz tuvāk pašam auto lietotājam nekā varētu šķist.

Lasīt

Formula 1 vairāk nekā sports - sacīkšu auto inovācijas mūsu automobiļos

Auto sacensības "Formula 1" fascinē skatītājus jau vairāk nekā 70 gadu, taču tas ir vairāk nekā sports. Tas ir izaicinošs darbs auto būves profesionāļiem un inženieriem un, kas ir vissvarīgākais, inovācijas nepaliek trasē, tās atceļo arī pie ikdienas auto braucējiem, mainot braukšanas pieredzi uz visiem laikiem.

Lasīt

Auto pircēji vairāk sākuši izsvērt auto ekspluatācijas izmaksas ilgtermiņā

Caurmērā biežāk nekā periodā pirms pandēmijas, auto pircēji ir sākuši izsvērt auto ekspluatācijas izmaksas ilgtermiņā, priekšroku dodot mazā segmenta spēkratiem un mazlitrāžas dzinēju automašīnām.

Lasīt

Kāpēc ir vērts remontēt auto autorizētā servisā? Vismaz seši labi iemesli

Reizēm arī tāds nieks kā gaisa filtru nomaiņa neautorizētā servisā var sagādāt pamatīgas galvassāpes auto īpašniekam, sadārdzinot sākotnējos remontdarbus vai pat radot riskus tehniskajā apskatē. Tāpēc “īstā” auto servisa atrašanai ir vērts pievērst vairāk uzmanības kā vien cenu salīdzināšanai.

Lasīt

Desmit gadi tirgū un sasniegti pārdošanas rekordi – seši interesanti fakti par Nissan LEAF

2020. gadā aprit desmit gadi kopš Japānas ražotājs pasaulē pieteica Nissan LEAF – tolaik vienu no pirmajiem, plaša patēriņa, “no nulles” radītajiem, pilnībā elektriski darbināmajiem automobiļiem pasaulē.

Lasīt

Eksperts: Elektroauto jau tuvākajā laikā kļūs par plaši pieprasītu produktu

Elektriskie transportlīdzekļi vairs nav tikai tehnoloģiju entuziastu iekāres objekts. Patlaban ir visi priekšnosacījumi, lai jau tuvākajos gados varētu runāt par spēcīgu elektroauto tirgus attīstību, ir pārliecināts autodīlera “Norde” Renault un Dacia tirdzniecības salona vadītājs Aleksandrs Parškovs.

Lasīt

Trīs iemesli, kuru dēļ ir vērts pievērst uzmanību divdegvielu mašīnām

Apmēram par 30 - 40% mazāki tēriņi degvielai un vairākas reizes zemāks izmešu līmenis – tie ir galvenie iemesli, kuru dēļ cilvēki mēdz izvēlēties ar gāzes iekārtām aprīkotus auto. Latvijā tāda ir katra piecpadsmitā vieglā automašīna, atklāj autodīlera “Norde” “Renault” un “Dacia” tirdzniecības salona vadītājs Aleksandrs Parškovs.

Lasīt

AUTO SALONA KOPŠANA VASARĀ – TĪRĪBAI, VESELĪBAI UN AUTO VĒRTĪBAS SAGLABĀŠANAI

"Norde" autoservisa vadītājs Mārtiņš Mālnieks ir sagatavojis vairākus ieteikumus, kā parūpēties par spēkrata salona spodrību vasarā, lai braucieni būtu patīkami un auto būtu izcilā kārtībā.

Lasīt

Fiqsy izveido lielāko elektroautoparku Baltijā un aktualizē mobilitātes jautājumus

Latvijā radītais zīmols Fiqsy, kurš jau vairāk kā gadu piedāvā elektrisko skrejriteņu koplietošanas pakalpojumu, paplašina biznesu un sadarbībā ar partneri "Norde" izveido lielāko elektroauto parku Baltijā.

Lasīt

Arī auto bijis pašizolācijā? Kā parūpēties par savu spēkratu pēc dīkstāves

Veselības krīzē pašizolācijā nonāca gan cilvēki, gan viņu auto, jo, protams, vairāk bija jāpaliek mājās, un izbraukt sanāca retāk. Atsākot aktīvāku kustību, ir būtiski rūpēties ne vien par savu, bet arī par sava spēkrata veselību.

Lasīt

Komerctransporta segmentā saglabājas augstāka klientu aktivitāte, atzīst "Norde"

Kamēr auto tirgus kopumā šobrīd tur kāju uz bremzes pedāļa, atsevišķos tirgus segmentos valda piesardzīgs optimisms. Dati rāda, ka viena no šī laika biznesa veiksmes formulām ir komerctransports.

Lasīt

Četri iemesli, kuru dēļ krosoveri Latvijā tik populāri

Šogad cilvēkiem nāksies mainīt ikdienas ieradumus, tādēļ ieteicams izvēlēties izturīgu, ērtu, glītu un ietilpīgu auto

Lasīt

Pirmā kupeja – krosovers atdzimst un turpina savu uzvaras gājienu

Košas, dzīvespriecīgas krāsas, netradicionāls, Londonas iedvesmots dizains, komfortabls salons, ērta braukšana un saprātīga cena, tieši tāpēc pirms desmit gadiem Nissan radītais “dīvainītis” JUKE kļuva par dižpārdokli.

Lasīt

Nissan Juke: vērtē Whatcar.lv lasītāji

27. februārī NORDE autosalonā viesojās žurnāla Whatcar.lv lasītāji, lai izmēģinātu vienu no populārākajiem kompaktajiem krosoveriem - Nissan Juke.

Lasīt

Pasargā sevi un parūpējies par savu auto šajā vīrusu pilnajā pavasarī

Lai mēs labāk sargātu sevi un savus apkārtējos no jaunā korona vīrusa izraisītās saslimšanas, ikdienā lietotā mašīna ir ļoti rūpīgi jākopj.

Lasīt

Auto saņemšanas un piegādes serviss

Dārgie Renault automašīnu īpašnieki! Esam izstrādājuši īpašu automašīnu saņemšanas un piegādes servisa pakalpojumu.

Lasīt

NORDE organizē pirmo virtuālo auto izstādi Latvijā

2020. gada 17. aprīlī norisināsies pirmā tiešsaistes auto izstāde Latvijā, piedāvājot visiem interesentiem aplūkot jaunākos Nissan, Renault un Dacia automobiļus.

Lasīt

Intervija ar "NORDE" īpašnieku Daini Bremzi

Kaut arī ļoti negaidīti, taču 2020. gadā liktenis ir piespēlējis iespēju uzņēmējiem pārvērtēt savu biznesa modeli, padarot to labāku vai mainot.

Lasīt

Pasargā sevi un parūpējies par savu auto šajā vīrusu pilnajā pavasarī

Lai mēs labāk sargātu sevi un savus apkārtējos no jaunā korona vīrusa izraisītās saslimšanas, ikdienā lietotā mašīna ir ļoti rūpīgi jākopj.

Lasīt

Auto apskate un iegāde tiešsaistē

Apzinoties šī brīža situāciju, vēlamies nodrošināt Jums auto apskates un iegādes pieredzi tiešsaistē.

Lasīt

Auto apskate un iegāde tiešsaistē

Apzinoties šī brīža situāciju, vēlamies nodrošināt Jums auto apskates un iegādes pieredzi tiešsaistē.

Lasīt

Auto apskates un iegādes pieredze tiešsaistē

Apzinoties šī brīža situāciju, vēlamies nodrošināt Jums auto apskates un iegādes pieredzi tiešsaistē.

Lasīt

Nissan paziņo par rekordlielu pārdošanas apjomu Eiropā

...

Lasīt

Pieteikšanās jaunumu saņemšanai

Ievadiet savu e-pasta adresi un esiet pirmais, kas uzzin par NORDE aktuālākajiem piedāvājumiem un akcijām, jaunajiem Nissan modeļiem un citiem NORDE notikumiem.

* Obligāti aizpildāmie lauki